:: Menu
   Úvod
   Rekonektívne liečenie
   Fóbia
   Hypnóza
  Diagnostika IMAGO
  Antismoking
  Test na parazity
  Z praxe
   Referencie
   Cenník
   Kontakt
  :: Napísali o mne
 • Večer 01.04.2011
 • Korzár 04.03.2005
 • Večer 29.12.2004
 • Korzár 12.11.2004
 • Vitalita 12/2003
 • Vitalita 11/2002

  NIE JE FÓBIA AKO FÓBIA

S fóbickými poruchami sa nerodíme. Väčšinou ich získavame počas svojho života. Fóbie môžu naštartovať, spustiť rôzné konflikty, strachy, traumy, stres. U ľudí sa často objavuje fóbia z uzatvorených priestorov. No na druhej strane existuje fóbia z otvorených priestranstiev. Ľudia pri nej nedokážu prejsť cez ulicu bez podpory blízkeho človeka.

ZBAVTE SA ICH....

                POMALY.....

                                POSTUPNE.......

AK SA BUDETE TAKÝMTO SITUÁCIÁM VYHÝBAŤ A DRŽAŤ ICH V SEBE, STE NA NAJLEPŠEJ CESTE VYPESTOVAŤ SI Z FÓBIE CHRONICKÝ STAV, KTORÝ VÁS PRIVEDIE AŽ DO PSYCHIATRICKEJ PORADNE.


Možností je veľa a vy ste na tento problém možno sám/sama. Ja vlastne ani neviem, či chcete tento svoj problém riešiť teraz alebo neskôr, no viem jedno, že ak sa zbavíte fóbie teraz, získate istotu, sebavedomie.

Stačí iba zavolať , objednať sa a budete žiť skutočný život.

<< späť na fóbiu

    →   Definícia fóbie
    →   Ako zistím, že mám fóbiu?
    →   Nie je fóbia ako fóbia
    →   Ako sa fóbie a strachu zbaviť
    →   Nevzdávajte sa, bojujte!


Chcete žiť s fóbiou celý život?!


D esivý pocit, úzkosť, obava, neopísateľný strach prežívajú ľudia, ktorí sa stretnú tvárou v tvár so svojou fóbiou, so svojim strachom. Snažia sa bojovať, ale niečo ich stále donúti podľahnúť panike a dovolia aby ich strach opäť ovládol.


A k sa vám nedarí prekonať fóbiu vlastnými silami, nehanbite sa navštíviť odborníka. Jednou z veľmi jednoduchých a rýchlych metód na odstraňovanie fóbií a strachu je hypnóza, kde sa príčiny fóbie jednoducho "vymažu".


F óbia je strach. Ľudia, ktorí tým trpia sú obmedzovaní, ale nevedia si pomôcť. Jednoducho sa boja vlastného strachu a už len myšlienka, že by sa so svojou fóbiou mali konfrontovať zoči-voči im naháňa hrôzu.
   /   ÚVOD   / CENNÍK   /   KONTAKT   /      
Copyright © 2017 Magdaléna Smreková - RELAX ®