:: Menu
  Úvod
  Rekonektívne liečenie
prípady z praxe   
  Fóbia
  Hypnóza
  Diagnostika IMAGO
  Antismoking
  Test na parazity
  Z praxe
  Referencie
  Cenník
  Kontakt
 :: Napísali o mne
 • Večer 01.04.2011
 • Korzár 04.03.2005
 • Večer 29.12.2004
 • Korzár 12.11.2004
 • Vitalita 12/2003
 • Vitalita 11/2002

Prídeš ... a ... odídeš.  
Ostáva iba dobre vykonaná práca.  
Si génius.  


REKONEKTÍVNE LIEČENIE

Rekonektívne liečenie je proces, pri ktorom sa energetické vibrácie liečenej osoby zlaďujú s vibráciami rekonektívnej energie. Spájajú človeka s doteraz nepoznanou energiou, ktorá mení životy. Frekvenčné energie prichádzajú na Zem prostredníctvom nového energetického spektra, ktoré v minulosti na Zemi neexistovalo. Sú to frekvencie, ktoré majú vyššiu vibráciu ako frekvencie, s ktorými doteraz pracovalo naše telo. Odvedú človeka do nového vesmírneho priestoru plného farieb, vĺn a iných zážitkov, kde dochádza k uzdraveniu.

Každá skúsenosť s rekonektívnym liečením je jedinečná. Predpokladá sa, že je schopné nás znovu-napojiť na vesmír a na našu základnú podstatu. Liečenie vždy príde vo forme, ktorá je pre človeka, či zviera najprijateľnejšia. Používaním tejto liečivej energie nielenže sa riešia fyzické či psychické problémy, ale spájajú sa vlákna DNA. "Spájanie vlákien" znamená, že môžeme využívať schopnosti, ktoré sme dávno mali, ale boli potlačené.

Rekonektívne liečenie je nový stav bytia. Stáva sa vami - vy sa stávate ním a váš život sa navždy zmení do nového kvalitnejšieho rozmeru. Frekvencie rekonektívneho liečenia sú nové liečivé frekvencie, ktoré nesú energiu, svetlo a informácie. Sú to nové frekvencie, ktoré začali prúdiť na našu planétu Zem. Tieto frekvencie dokážu nájsť v tele človeka poškodené miesto a opraviť ho.

Zasiahnú vždy tam, kde to daný človek potrebuje. Nie vždy je to v súlade s jeho predstavou. Zlepší sa imunita a opraví sa jeho poškodený genetický kód. Je to vedecky zdokumentované, overené. Verejná odbornosť do dnešného dňa podrobuje prácu Dr. Erica Pearla kritickému dohľadu a eviduje tisíce prípadov uzdravenia, ktoré zaraďuje do kolonky - súčasnou vedou nevysvetliteľné uzdravenie.

O využití rekonektívneho liečenia by mali pouvažovať aj tí, ktorí sú športovcami telom aj duchom. Tí, ktorí chcú podávať lepšie výkony a chcú byť prví. Napr. hokejisti, plavci, bežci, basketbalisti, futbalisti a pod. Rekonektívne liečenie by mali využívať hlavne ľudia ktorí pracujú pod stresom. Zvýši sa ich pracovný výkon a práca bude potešením.Celotelová regenerácia za 90 minút

TU
      


VYUŽITIE REKONEKTÍVNEHO LIEČENIA


Mohla by som Vám napísať množstvo teoretických informácií o rekonektívnom liečení. Ja som toho názoru, že výsledok je dôležitý a preto som sa rozhodla, že namiesto teórie Vám poskytnem moje vlastné skúsenosti a výsledky mojej práce, teda prežité reakcie mojich klientov. Výsledky rekonektívneho liečenia prekvapili nielen mojich klientov, ale aj mňa.

Je úžasné sledovať reakcie klientov na nový spôsob liečenia. Možno takéto liečenie práve teraz nepotrebujete a to je dobre, ale skôr či neskôr sa môžete dostať do situácie, kedy budete potrebovať riešiť vzniknutú situáciu a je dobré vedieť na koho sa môžete s dôverou obrátiť a spomeniete si na túto možnosť.Použitím rekonektívneho liečenia zaznamenali moji klienti napr. tieto pozitívne zmeny
 • odstránenie skoliózy
 • správne osadenie kĺbov
 • správne osadenie sánky
 • úprava kostí po úraze hlavy ...
 • úľava od bolesti
 • zastavenie až odstránenie nádorov
 • omladenie
 • zlepšenie chôdze
 • úprava chrbtice
 • poúrazová regenerácia
 • získanie vitality
 • nájdenie samého seba
 • celková regenerácia
 • odstránie zápalových procesov
 • získanie psychickej stability
 • úľava od bolesti v chrbte
Prípady z mojej praxe >>      

 SKÚSENÝ PRAKTIK v Košiciach.
 :: Certifikáty

Praktik Rekonektívneho liečenia - Magdaléna Smreková Praktik Reconnective healing ®.
Kurz som absolvovala priamo u autora metódy Dr. Erica Pearlu.


 :: Dr. Eric Pearl
Dr. Eric Pearl – pracoval ako chiropraktik 12 rokov. Pacienti mu postupne začali oznamovať, že cítia jeho ruky na tele aj vtedy, keď sa ich fyzicky nedotýkal. Rekonektívne liečenie, ako ho nazval Dr. Eric Pearl vyvoláva veľký záujem zo strany lekárov a výskumných pracovníkov po celom svete. V súčasnosti prebiehajú vedecké programy pod vedením renomovaných vedcov, ktorí skúmajú účinky rekonektívneho liečenia.

 :: Často kladené otázky
Ako prebieha liečenie?
Samotná aktivácia trvá 30 min. Keď si ľahnete na lehátko a uvoľnite sa, môžete nerušene pozorovať čo k vám prichádza. Neočakávajte nič špecifické, buďte v stave očakávania, pozorovania. Stačí ak budete vnímať pocity, pozorovať čo a kde sa v tele deje. Sledujte všetko čo upúta vašu pozornosť. Celý tento proces je bezdotykový. Pri práci doporučujem mať zatvorené oči, aby vás vizuálne vnemy zbytočne nerušili a nerozptyľovali. Samozrejme ak budete mať potrebu oči otvoriť a skontrolovať čo sa deje nebude to spôsobovať problémy. Je dobre mať oči zatvorené z toho dôvodu, že môžete vidieť rôzne obrazy, alebo farby a bola by škoda o to prísť. Sú to predsa vaše sprostredkované informácie.

Koľko sedení budem potrebovať?
Zo skúsenosti odporúčam 3 sedenia obdeň. Ak ich je menej nemusí prebehnúť celý proces ozdravenia. Ak ich je viac iba hlbšie ukotvíte liečebné procesy a situáciu si uľahčíte.

Môžem užívať lieky?
Ak beriete lieky nemeňte ich kvôli liečebnému procesu. Meniť lieky má právo iba lekár. Pri tomto sedení a absolvovaní nezabúdajte na kontakt s lekárom. Nenahrádza to lekársku starostlivosť.

Čo ak nebudem nič cítiť?
Ak nebudete nič cítiť alebo vidieť neznamená to, že nič nedostávate. Iba to prebieha na úrovni, ktorú vy zatiaľ nedokážete vnímať. Pôsobením energie môže dochádzať ku zaujímavým efektom. Bežne je to kručanie v brušnej dutine... Netreba sa tým zaoberať, znepokojovať ... je to normálne. Môžete mať pachove vnemy, preto v deň liečenia nepoužívajte parfémy alebo iné vône. Niekedy sa prejavujú emočné zážitky. Smiech, plač, krik... Nesnažte sa ich brzdiť, naplno ich uvoľnite a skúmajte ako sa vtedy cítite, čo vám to pripomína.... pozorujte... vnímajte... ale iba v tom prípade, ak to vy samy chcete.

Čo si mám sebou priniesť?
Na liečebné sedenie si vyčleňte 1 hod. Vezmite si pohodlné oblečenie, pretože budete ležať na lehátku, na chrbte. Ak je to možné príďte bez voňaviek a iných vôní.
   /  ÚVOD  / CENNÍK  /   KONTAKT  /      
Copyright © 2017 Magdaléna Smreková - RELAX ®