:: Menu
  Úvod
  Rekonektívne liečenie
  Fóbia
  Hypnóza
  Diagnostika IMAGO
  Antismoking
  Test na parazity
  Z praxe
  Referencie
  Cenník
  Kontakt
 :: Napísali o mne
 • Večer 01.04.2011
 • Korzár 04.03.2005
 • Večer 29.12.2004
 • Korzár 12.11.2004
 • Vitalita 12/2003
 • Vitalita 11/2002

  DEFINÍCIA FÓBIE

Fóbia je označenie pre neprimeraný strach z konkrétneho objektu, či situácie. Osoba trpí už pri pomyslení, že by mohla prísť do kontaktu s objektom či situáciou. Radšej sa tomu začne vyhýbať.
Nepodceňujte tieto zistenia. Sú to varovné signály. Pri ich zistení skontaktujte odborníka a túto fóbicku poruchu riešte okamžite.

Existuje toľko fóbií, koľko je typov osobnosti. Keď zistíte, čoho sa fóbia týka a odkiaľ pramení, neotáľajte s riešením. Riešte to čím skôr. Zlikvidujte fóbiu ešte v zárodku. Nedovoľte jej, aby vás ovládla. Čím skôr navštívte odborníka - hypnoterapeuta, ktorý vás tejto hrôzy zbaví bez liekov a veľmi rýchlo.

AK SA BUDETE TAKÝMTO SITUÁCIÁM VYHÝBAŤ A DRŽAŤ ICH V SEBE, STE NA NAJLEPŠEJ CESTE VYPESTOVAŤ SI Z FÓBIE CHRONICKÝ STAV, KTORÝ VÁS PRIVEDIE AŽ DO PSYCHIATRICKEJ PORADNE.


Možností je veľa a vy ste na tento problém možno sám/sama. Ja vlastne ani neviem, či chcete tento svoj problém riešiť teraz alebo neskôr, no viem jedno, že ak sa zbavíte fóbie teraz, získate istotu, sebavedomie.

Stačí iba zavolať, objednať sa a budete žiť skutočný život.

<< späť na fóbiu

    →   Definícia fóbie
    →   Ako zistím, že mám fóbiu?
    →   Nie je fóbia ako fóbia
    →   Ako sa fóbie a strachu zbaviť
    →   Nevzdávajte sa, bojujte!


Chcete žiť s fóbiou celý život?!


Desivý pocit, úzkosť, obava, neopísateľný strach prežívajú ľudia, ktorí sa stretnú tvárou v tvár so svojou fóbiou, so svojim strachom. Snažia sa bojovať, ale niečo ich stále donúti podľahnúť panike a dovolia aby ich strach opäť ovládol.


Ak sa vám nedarí prekonať fóbiu vlastnými silami, nehanbite sa navštíviť odborníka. Jednou z veľmi jednoduchých a rýchlych metód na odstraňovanie fóbií a strachu je hypnóza, kde sa príčiny fóbie jednoducho "vymažu".


Fóbia je strach. Ľudia, ktorí tým trpia sú obmedzovaní, ale nevedia si pomôcť. Jednoducho sa boja vlastného strachu a už len myšlienka, že by sa so svojou fóbiou mali konfrontovať zoči-voči im naháňa hrôzu.
   /  ÚVOD  / CENNÍK  /   KONTAKT  /      
Copyright © 2017 Magdaléna Smreková - RELAX ®