:: Menu
  Úvod
  Rekonektívne liečenie
  Fóbia
  Hypnóza
  Diagnostika IMAGO
  Antismoking
  Test na parazity
  Z praxe
  Referencie
  Cenník
  Kontakt
 :: Napísali o mne
 • Večer 01.04.2011
 • Korzár 04.03.2005
 • Večer 29.12.2004
 • Korzár 12.11.2004
 • Vitalita 12/2003
 • Vitalita 11/2002
Referencie

Skutočné príbehy


Poďakovanie
Touto cestou sa chcem poďakovať pani Magdaléne Smrekovej. Po šokujúcom zážitku som dostala fóbiu až panickú poruchu byť v byte na poschodí. Unikala som z domu a vracala sa až večer, kedy som si dala tabletku na spanie. Po rekonektívnom liečení 3 x spojené s hypnózou sa môj stav zlepšil a hlavne som prežila Vianoce v kruhu mojich najbližších bez triašky a veľkého strachu, za čo som veľmi vďačná. Ďakujem.

Mária(56), Žilina     

Pekný neskorý večer,
chcem Vám veľmi, veľmi, veľmi poďakovať za to, že ste prešli obetavo mojim procesom, moju cestu a hlavne za to, že ste pomenovali môj problém. Ste obe úžasné a skvelé osôbky. Musela som vám napísať ešte dnes, tak to cítim po terapii aj keď je už dosť neskoro. Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM.

H. Iveta, Košice (poslané SMS)     

Dobrý deň p. Smreková,
nedalo mi sa s Vami nepodeliť o moje terajšie pocity... To, čo mi voľakedy strpčovalo doterajší život, cítim ako pomaly ustupuje do úzadia. Pociťujem, že úzkosť, strach a neistota už nemajú vo mne, resp. v mojom živote také miesto ako v predchádzajúcich dňoch. A ja pevne verím, že to bude čím ďalej tým lepšie. Chcel by som Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za to všetko čo ste pre mňa urobili - pre môj krajší a v prvom rade šťastnejší začiatok. Toľko pozitíva, čo ste do mňa vliali je čosi úžasné a neopísateľné. Ak by to bolo možné, rád by som Vás ešte navštívil, aby môj stav bol 100 %. Ešte raz veľká vďaka za túto silu a opätovnú radosť do života. Ste pre mňa veľký zázrak, jedinečný a úžasný človek.

Ing. Štefan Kováč, Vranov nad Topľou     

Vďaka hypnoterapii v poradni p. Madlén som sa zbavil obmedzujúceho pohľadu na svet a ďalších myšlienkových a emocionálnych vzorcov, ktoré záporne ovládali môj doterajší život a ktorým som bol chtiac nechtiac sluhom a teda výrazne brzdili môj osobný rozvoj, a oberali ma o prežívanie krásy života. Príklad: Pes na vodítku si tiež myslí že je slobodný, ale jeho pán vie, že jeho slobodu určuje dĺžka vodítka. Hypnóza pod vedenim p. Madlén toto vodítko odstráni a skutočny život, môže začať. ĎAKUJEM

Tomáš Sirák, Košice    

Pozdravujem svoju poradňu a hlavne p. Madlén z Horského indického prostredia, mestečka McLeod v štáte Himacalpradesh.

Gadzanand, India, zaslané mailom    

Milá pani Madlén,
Týmto sa chcem poďakovať za starostlivosť počas môjho tehotenstva a aj pri výbere mena pre moje bábätko. Okrem toho Vašu úžasnú, reflexnú masáž chodidiel, detoxikačnu kúru Dr.M. Staggs a hlavne energetickú terapiu odporúčam úplne každému.

Košice, zaslané mailom    

Milá p. Smreková, veľmi pekne ďakujem.
Už po prvých minútach konzultácie som začal nadobúdať nádej a vieru v zlepšenie zdravotného stavu a celkovej životnej pohody. Ale vrátim sa kratúčko späť. Pred pár rokmi som po strastiplnom zistení a skoro strate zraku podstúpil dve operácie mozgového nádoru so zbytkovým reziduom. Po šiestich rokoch nepatrného nárastu rezidua sa zaznamenal nárast zvýšený, dávajúci predpoklad budúcej nutnej operácii. Po dobrej rade priateľky zašiel som na konzultáciu k pani Smrekovej. Začali hypnoterapie, potom pravidelné detoxikácie tela až po meditácie. V časovom horizonte jedného roka sa podarilo nárast rezidua nielen zastaviť, ale aj zmenšiť /cca o 3mm/. A už len na okraj spomeniem, že vďaka zlepšenému zdravotnému stavu som absolvoval nádherné dovolenky a pochodil peši pol Slovenska.
Jednoducho: milá pani Smreková, veľmi pekne ďakujem.

Ing. J.Kopčo, Košice    

Moja veľká vďaka patrí pani Madlén, ktorá mi zachránila život pred pár rokmi. Nebyť jej tak tu už dnes nie som. To čo dokáže urobiť s človekom je podľa mňa zázrak. Moja osobná skúsenosť mi dovoľuje napísať, že je to zázrak. Po niekoľkých sedeniach (ja ich už nepočítam) môj život naberá úplne nový smer. Čo je hlavné začínam nachádzať samú seba a to je to hlavné. Byť sama sebou. Napísala som to hlavne pre tých, ktorí chcú zmeniť svoj život, ale stále váhajú. Zbytočne sa okrádate o krásu života. Ďakujem za všetko.

D.L., Košice    

Celý život som tápala a hľadala som si to pravé zamestnanie. Uvažovala som o odchode do zahraničia. Keď som bola už na konci so silami, tak som sa dozvedela od mojej dobrej známej o pani Madlén a na jej podnet som si nechala vypracovať životný rozbor. A dobre som urobila. Mám vysnívanú prácu a som spokojná. Ďakujem.

Eva, Prešov    

Pani Smreková,
ďakujem, za rozbor. Je to neuveriteľné, ale všetko je to pravda. Odporúčam každému, kto v živote tápa.

Renáta, KE    

Mám veľmi direktívneho otca, ktorý má na starosti materiálnu stránku rodiny a vedie sa mu dobre a zároveň aj nám, jeho rodine. Sme materiálne zabezpečení, ale... Ja ako jeho jediný syn mám už dosť rokov nato, aby som si založil rodinu a žil svoj vlastný život. A v tom bol veľký otáznik. Navštívil som p. Madlén a porozprávali sme sa o mojich "neriešiteľných problémoch" a pustili sme sa do práce. Navrhla mi niekoľko sedení, ktoré trvali asi jednu hodinu. Súhlasil som, ale bola to náročná, vyčerpávajúca hypnoterapia , ale teraz som spokojný, môj život sa mení o 180 stupňov. Moje podvedomie mi ukázalo bloky z minulosti, nevhodné programy podľa ktorých som fungoval. No po ich úprave a preprogramovaní som pochopil súvislosti.Už sa nebojím nájsť si partnerku a mať s ňou deti a žiť v dobrom partnerskom zväzku. Už nemám pocit, že som otcovi na ťarchu ako "neschopenka". Už sa ho nebojím, pretože som pochopil, prečo sa ku mne tak správal. Ak by som chcel riešiť ďalšie neduhy tak neváham. Je to úžasný pocit žiť svoj vlastný život a žiť podľa svojich predstáv. Ďakujem p. Madlén, ďakujem za nový pohľad na život.

Vďačný klient    

Pani Madlén,
ďakujem, za rozbor. Bola to moja najlepšia investícia pred takým vážnym rozhodnutím ako je svadba. Spočiatku som tomu neverila, ale jedno dnes viem povedať s istotou. Ušetrila som si rozvod. Mám nového priateľa a som veľmi šťastná.

Martina, KE    

Ďakujem , že ste ma oslovili. Budem sa tešiť na ďalšie ponuky a zaujímavosti.

poslané mailom    

Na seminári sme absolvovali meditácie na rôzne témy. Bol to fantastický pocit vidieť svoj strach na vlastné oči. Pocit zo seminára je úžasný nielen preto, že som sa zbavila rôznych negatívnych vplyvov na môj organizmus, čiže aj na moje doterajšie žitie (nemyslím len zbavenie sa strachu), ale že som sa naučila používať "uhol pohľadu" na rôzne veci, ľudí, dianie atď.Najväčšej pocty sa mi dostalo, keď som mala možnosť stretnúť sa s Vesmírnymi energiami, z ktorých som čerpala silu pre seba a to bol ten najsilnejší zážitok. Pri ňom som cítila veľkú pokoru, ale zároveň veľkú poctu, lebo také niečo nezažije hocikto a hocikedy. Po skončení seminára som ešte niekoľko dní mala pocit, že celé moje telo je obklopené neviditeľným obalom, ktoré ma chráni a nadnáša. Je to krásny pocit. Veľmi sa teším na ďalšie semináre.

D. Siráková, Košice, účastníčka seminára    
   /  ÚVOD  / CENNÍK  /   KONTAKT  /      
Copyright © 2017 Magdaléna Smreková - RELAX ®