:: Menu
  Úvod
  Rekonektívne liečenie
  Fóbia
  Hypnóza
  Diagnostika IMAGO
  Antismoking
  Test na parazity
  Z praxe
  Referencie
  Cenník
  Kontakt
 :: Napísali o mne
 • Večer 01.04.2011
 • Korzár 04.03.2005
 • Večer 29.12.2004
 • Korzár 12.11.2004
 • Vitalita 12/2003
 • Vitalita 11/2002

  NEVZDÁVAJTE SA, BOJUJTE!!!

Fóbické stavy sa dajú hypnózou veľmi jednoducho riešiť s trvalým efektom. Úspech a riešenie je veľmi individuálne. Za fóbiami sa môže skrývať množstvo iných nevyriešených situácií, ktoré je potrebné zvládnuť.

      Keď ma klient vyhľadá s príznakom fóbie a žiada ma o jej odstránenie, tak pri rozhovore často zisťujem z minulosti množstvo ďalších problémov. A tak sa z krátkodobých hypnotických sedení stáva terapia dlhodobá, ktorá dá klientovi nový pohľad na život. Dá mu nový zmysel života. Ukaže mu krásu života pre ktorú sa oplatí žiť.

AK SA BUDETE TAKÝMTO SITUÁCIÁM VYHÝBAŤ A DRŽAŤ ICH V SEBE, STE NA NAJLEPŠEJ CESTE VYPESTOVAŤ SI Z FÓBIE CHRONICKÝ STAV, KTORÝ VÁS PRIVEDIE AŽ DO PSYCHIATRICKEJ PORADNE.


Možností je veľa a vy ste na tento problém možno sám/sama. Ja vlastne ani neviem, či chcete tento svoj problém riešiť teraz alebo neskôr, no viem jedno, že ak sa zbavíte fóbie už teraz, získate istotu a sebavedomie.

Stačí iba zavolať , objednať sa a budete žiť skutočný život.

<< späť na fóbiu

    →   Definícia fóbie
    →   Ako zistím, že mám fóbiu?
    →   Nie je fóbia ako fóbia
    →   Ako sa fóbie zbaviť
    →   Nevzdávajte sa, bojujte!


Chcete žiť s fóbiou celý život?!


Desivý pocit, úzkosť, obava, neopísateľný strach prežívajú ľudia, ktorí sa stretnú tvárou v tvár so svojou fóbiou, so svojim strachom. Snažia sa bojovať, ale niečo ich stále donúti podľahnúť panike a dovolia aby ich strach opäť ovládol.


Ak sa vám nedarí prekonať fóbiu vlastnými silami, nehanbite sa navštíviť odborníka. Jednou z veľmi jednoduchých a rýchlych metód na odstraňovanie fóbií a strachu je hypnóza, kde sa príčiny fóbie jednoducho "vymažu".


Fóbia je strach. Ľudia, ktorí tým trpia sú obmedzovaní, ale nevedia si pomôcť. Jednoducho sa boja vlastného strachu a už len myšlienka, že by sa so svojou fóbiou mali konfrontovať zoči-voči im naháňa hrôzu.
   /   ÚVOD  / CENNÍK  /   KONTAKT  /      
Copyright © 2017 Magdaléna Smreková - RELAX ®