:: Menu
  Úvod
  Rekonektívne liečenie
  Fóbia
  Hypnóza
  Diagnostika IMAGO
  Antismoking
  Test na parazity
  Z praxe
  Referencie
  Cenník
  Kontakt
 :: Napísali o mne
 • Večer 01.04.2011
 • Korzár 04.03.2005
 • Večer 29.12.2004
 • Korzár 12.11.2004
 • Vitalita 12/2003
 • Vitalita 11/2002

Špičkový MEDICÍNSKY prístroj SENSITIV IMAGO 530   
NAJmodernejší a NAJpresnejší.  

ocenený ZLATOU MEDAILOU v roku 2009 za PRESNOSŤ !!!

  

Biofrekvenčná diagnostika IMAGO

      Každý z nás už zažil pocit, keď sa cítil zdravý, vitálny a plný sily. A určite každý z vás už zažil situáciu, keď sa začali objavovať prvé zdravotné problémy.
      V našej poradni máme pre vás k dispozícií špičkový medicínsky diagnostický prístroj, SENSITIV IMAGO 530, ktorý odhalí skryté zdravotné problémy. Prístroj pracuje na bunkovej úrovni a odhaľuje pôvodcu vašich súčasných zdravotný ťažkosti.
      Výsledky sú porovnateľné podľa svetových šťatistík s klasickými diagnostikami ako sú sonografia, CT, MGR, a pod. na 96%.
      Biorezonančné vyšetrenie ponúka bezkonkurenčnú bezpečnosť a pohodlie pre klienta. Žiadne žiarenie, je úplne bezbolestné a je aj bezpečné pre rizikové skupiny ako sú starší ľudia a deti. Biorezonančné vyšetrenie (NLS), je jedinečný spôsob, ako získať komplexné informácie o stave Vášho zdravia počas 3 hodín, ktoré by inak mohlo trvať niekoľko dní, pri vyšetrení lekármi všetkých špecializácií a niekoľko desiatok rôznych analýz v infekčnom prostredí. Vytestujeme napr.: parazity, plesne, baktérie, výrusy ... Táto metóda poskytuje aj presné diagnózy veľmi zložitých ochorení ako je myóm, žalúdočný vred, mastopatia, cysta prostaty alebo adenóm, dysbakterióza, poruchy funkcie štítnej žľazy, obličkové kamene, poruchy pečene, urogenitálne infekcie a mnoho ďalších.


Diagnostiku v našej poradni doporučujeme hlavne osobám pracujúcim s potravinami, v pekárňach, reštauráciách, aby sa predišlo infekčným epidémiám.


Biofrekvenčná terapia


      Biofrekvenčná terapia spočíva v tom, že oslobdí telo od rušivých patologických vplyvov natoľko, že telo je schopné opätovného uzdravenia a aktivuje svoje vlastné regulačné sily.Objednávky: 0915 650044


 :: Často kladené otázky
Ako prebieha diagnostika?
Počas diagnostiky sedíte a na obrazovke pred sebou sledujete postupne skenované orgány, tkáne.

Ako dlho trvá diagnostika?
Celková diagnostika trvá priblližne 2,5 - 3 hdiny. Skorá diagnostika a prevencia je základ úspešnej liečby.

Je biorezonančná diagnostika a terapia bezbolestná?
Áno. Nemusíte sa báť. Biorezonančná diagnostika aj terapia sú úplne bezbolestné.

Koľko terapií je potrebných?
To je individuálne. Každý potrebuje iný počet terapeutických sedení. Pretože každý má iné problémy, každý organizmus je zaťažený inými toxínmi a patogénmi, je v inom veku a schopnosť detoxikácie má na inej úrovni. Preto každý reaguje na terapiu inak. Ale vo všeobecnosti možno povedať, že pre dlhodobý efekt je potrebných u väčšiny 5-10 sedení.

Môžem pred diagnostikou jesť?
Odporúča sa nejesť 2 hodiny pred diagnostikou. Nepiť alkohol. Počas diagnostiky a terapií je potrebné odložiť všetky kovové veci z tela.

Kto nemôže absolvovať diagnostiku?
Biofrekvenčná diagnostika a terapia nie je vhodná pre ľudí s epilepsiou, kardiostimulátorom, s akútnym vírusový ochorením, mánio-depresiou, schizofréniou, tehotné a dojčiace ženy

Vyšetrenie je vhodné pre:
- deti od 5 rokov
- mládež
- budúcich rodičov
- dospelých
- starších ľudí
- ako prevencia
   /  ÚVOD  / CENNÍK  /   KONTAKT  /      
Copyright © 2017 Magdaléna Smreková - RELAX ®